Η Τσαμπάζη έκανε ένα συγκινητικό post για τον Αλέξανδρο Νικολαΐδη
Η χήρα του Ολυμπιονίκη συγκινεί με τις αναρτήσεις της στο Instagram.
![Η Τσαμπάζη έκανε ένα συγκινητικό post για τον Αλέξανδρο Νικολαΐδη](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2023/02/12/d3245694-nikolaidis4.jpg?t=RMrRhYJ0QYdKtAo_Q1iEyQ)
Πολύ δύσκολες στιγμές βιώνει εδώ και 4 περίπου μήνες η Δώρα Τσαμπάζη αφού ο θάνατος του συζύγου της, Αλέξανδρου Νικολαΐδη ήταν για εκείνη μια τεράστια απώλεια που ακόμη δυσκολεύεται να διαχειριστεί. Η γνωστή δημοσιογράφος θρηνεί με τον δικό της τρόπο το χαμό του πολυαγαπημένου της συντρόφου και πατέρα των παιδιών της.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr