Δώρα Τσαμπάζη για Αλέξανδρο Νικολαΐδη: Ευλογία που ήρθε στη ζωή μου
«Πραγματική ατυχία και δυστυχία, θα ήταν να μην σε είχα γνωρίσει αγαπημένε μου» γράφει σε νέα ανάρτηση της η σύζυγος του Ολυμπιονίκη
![Δώρα Τσαμπάζη για Αλέξανδρο Νικολαΐδη: Ευλογία που ήρθε στη ζωή μου](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2022/10/15/311603893_422830846666323_1263348053551724931_n.jpg?t=GnM0-uJqbJT4n0mP07UBRg)
Λίγο μετά το τελευταίο αντίο στον Αλέξανδρο Νικολαΐδη στον Ιερό Καθεδρικό Ναό Τιμίου Προδρόμου Νεαπόλεως Θεσσαλονίκης που πραγματοποιήθηκε η κηδεία του Ολυμπιονίκη σε κλίμα οδύνης, η Δώρα Τσαμπάζη αποχαιρετά τον αγαπημένο της σύζυγο μέσα από μια ανάρτηση που ραγίζει καρδιές.
Διαβάστε περισσότερα στο Newsbomb.gr