Ελένη Μενεγάκη: Η νέα φώτο της πεθεράς της είναι ένα όνειρο – Το σχόλιο της παρουσιάστριας
H πεθερά της Ελένης Μενεγάκη, η Λιλίκα Μαντζίκα Παντζοπούλου δημοσίευσε μία νέα φωτογραφία στο Instagram της από την Άνδρο και η παρουσιάστρια δεν γινόταν να μην τη σχολιάσει!
![Ελένη Μενεγάκη: Η νέα φώτο της πεθεράς της είναι ένα όνειρο – Το σχόλιο της παρουσιάστριας](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2021/03/04/Photo-by-elenimenegaki-in-Melssia-Attiki.jpg?t=533AIrEhc8f_P_XsWMk3Ag)
Η Λιλίκα Μαντζίκα βρίσκεται στην Άνδρο και δημοσίευσε μία φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram από τον τόπο της και μας έδειξε πώς είναι μετά το χιόνι που έριξε!
Μάλιστα η ίδια έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας: «Μετά το χιόνι» και η παρουσιάστρια που είναι λάτρης του συγκεκριμένου μέσου κοινωνικής δικτύωσης ήταν από τα πρώτα άτομα που της έκανε like και την σχολίασε.
Και δεν ήταν ήταν η μόνη που της έκανε like από την οικογένεια… Και ο Μάκης Παντζόπουλος είδε τη φωτογραφία!
Η Λιλίκα Μαντζίκα Παντζοπούλου, η μαμά του Μάκη και πεθερά της Ελένης, λατρεύει τις φωτογραφίες που απεικονίζουν το απέραντο γαλάζιο ή τα τοπία και συχνά δημοσιεύει κάποια στιγμιότυπα στο Instagram της!
Διαβάστε περισσότερα στο Gossip-tv.gr