Σάββας Πούμπουρας: Παιχνίδια στο κρεβάτι με την κόρη και τη σύζυγό του
Ο Σάββας Πούμπουρας απολαμβάνει τον ρόλο του μπαμπά όσο κανέναν άλλον.
![Σάββας Πούμπουρας: Παιχνίδια στο κρεβάτι με την κόρη και τη σύζυγό του](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2021/01/07/savvas-poympouras-kori-5.jpg?t=OmxXHDpVaB7X8MPX1Z_mlw)
Ο Σάββας Πούμπουρας έγινε μπαμπάς για πρώτη φορά τον Δεκέμβρη του 2019 και η κόρη του, Κύνθια, είναι η μεγάλη του αδυναμία. Λατρεύει να περνάει χρόνο μαζί της και πολύ συχνά μοιράζεται με τους διαδικτυακούς του φίλους στιγμιότυπα από την καθημερινότητά τους.
Διαβάστε περισσότερα στο Mothersblog.gr