Το video της πήρε 276 χιλιάδες dislikes; Eίναι αυτή η πιο μισητή star του 2020;
Μάλλον τα έβαλε με λάθος άνθρωπο!
Πλησιάζουμε προς το τέλος μίας πολύ κακής και δύσκολης χρονιάς, με την ευχή όλων, το 2021 να είναι κάπως καλύτερο, ή έστω λιγότερο σκληρό μαζί μας. Η αποφράδα χρονιά που φεύγει λοιπόν, σημαδεύτηκε από την πανδημία, τους θανάτους, τις καραντίνες, τις ατελείωτες ώρες στο σπίτι, την οικονομική καταστροφή και-ίσως το μόνο θετικό- από αμέτρητες εγκυμοσύνες!
Κάτι άλλο που συζητήθηκε έντονα τη χρονιά αυτή, ήταν και μία διάσημη δίκη, η οποία συγκέντρωσε πάνω της όλα τα φώτα της δημοσιότητας, και συνεχίζει να συζητιέται ακόμη και σήμερα!
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr