Τελικός J2US: Αποκλειστικό: Όσα δεν έδειξαν οι κάμερες όταν τραγουδούσε η Βίσση
Τελικός J2US: Το φαντασμαγορικό σόου του Open με τον Νίκο Κοκλώνη έφτασε στο τέλος του και τη γεύση που μας άφησε σίγουρα θα τη θυμόμαστε για πολύ καιρό.
![Τελικός J2US: Αποκλειστικό: Όσα δεν έδειξαν οι κάμερες όταν τραγουδούσε η Βίσση](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/12/27/annavissi-j2us-5.jpg?t=8aYnI9bvLVdVTeGunc3Ltw)
Και μάλιστα με πολλή νοσταλγία και ενθουσιασμό αφού η Άννα Βίσση μάς άφησε τις πιο όμορφες και γλυκές μουσικές εντυπώσεις σε μία εμφάνιση που είχε πολλή συγκίνηση, μοναδικές ερμηνείες και απίστευτα διασκεδαστικές στιγμές.
Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ