Φυσικά και θέλουμε να φτιάξουμε το smoothie της Νικολέττας Ράλλη
Βρήκε μία απίστευτη συνταγή.
![Φυσικά και θέλουμε να φτιάξουμε το smoothie της Νικολέττας Ράλλη](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/12/13/nikolettaralli_.jpg?t=JZFUXp_iL7mpn0PxG5h1Lg)
Η Νικολέττα Ράλλη διανύει μία από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της, αφού το 2020 της έκανε το καλύτερο δώρο ever. Εδώ και λίγους μήνες η όμορφη παρουσιάστρια και blogger, είναι μια νέα γλυκύτατη μανούλα, και δεν χορταίνουμε να τη χαζεύουμε μέσα από το Instagram account της...
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr