Μαριέττα Χρουσαλά: Μας έδειξε το δέντρο που στόλισε και πάθαμε πλάκα
Δείτε τη φωτογραφία που συγκέντρωσε πάνω από 10 χιλιάδες likes.
![Μαριέττα Χρουσαλά: Μας έδειξε το δέντρο που στόλισε και πάθαμε πλάκα](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/11/24/marietta-xrousala-xristougenniatiko-dentro-2.jpg?t=qUWOzCO71C0_PJHlaFyWtQ)
Τριάντα και σήμερα για τα Χριστούγεννα και οι προετοιμασίες για τις γιορτές έχουν ξεκινήσει. Η καραντίνα και ο εγκλεισμός στο σπίτι ήταν ήταν η αφορμή για να στολίσουμε φέτος από νωρίς και τις τελευταίες μέρες το timeline μας στα social media είναι γεμάτο με φωτογραφίες χριστουγεννιάτικων δέντρων και στολισμένων σπιτιών.
Διαβάστε περισσότερα στο Mothersblog.gr