Το Καφέ της Χαράς: Η νέα παπαδιά ξεσήκωσε το Twitter
Σε νέες περιπέτειες ο πάτερ Δημήτριος
![Το Καφέ της Χαράς: Η νέα παπαδιά ξεσήκωσε το Twitter](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/11/20/margarita.jpg?t=O7Gk_XSbb7G26NlTO3_XVQ)
Ο πατέρας Δημήτριος έλιωσε το «Twitter» πριν από μερικούς μήνες όταν εμφανίστηκε για πρώτη φορά στο Καφέ της Χαράς. Ο μελαχρινός κούκλος νεαρός έσωσε τη Βάλια από τον τραυματισμό της και εκεί κάπου εμφανίστηκαν τα στρατόπεδα για το αν θέλουν τη Βάλια ζευγάρι με τον Μάνο ή με τον Δημήτριο. Λίγο αργότερα όμως οι πρόβες του μιούζικαλ στάθηκαν αφορμή για να δώσουν οι δύο φίλοι το πρώτο τους φιλί και ο Μάνος να συνειδητοποιήσει πόσο ερωτευμένος είναι μαζί της.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr