Κατερίνα Καραβάτου: Ο γιος της πήρε ρολό & άρχισε να βάφει πράσινο το σπίτι
"Θα με τρελάνει. Το λέω αλήθεια.", έγραψε κάτω από τις φωτογραφίες του Αρίωνα η Κατερίνα Καραβάτου και μόλις δείτε τις εικόνες θα καταλάβετε αμέσως το γιατί.
![Κατερίνα Καραβάτου: Ο γιος της πήρε ρολό & άρχισε να βάφει πράσινο το σπίτι](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/11/19/arionas-katsoulis-vafei-spiti-2.jpg?t=OVOXmp6a75jAlKawPkhehg)
Η λατρεμένη μας παρουσιάστρια είναι πολύ ενεργή στα social media και μοιράζεται αρκετά συχνά στιγμές από την επαγγελματική αλλά και οικογενειακή καθημερινότητά της στο Instagram.
Διαβάστε περισσότερα στο Mothersblog.gr