Η Σίσσυ Χρηστίδου φόρεσε το χρώμα της καραντίνας vol.2
Ψάχνουμε ήδη τι θα παραγγείλουμε
![Η Σίσσυ Χρηστίδου φόρεσε το χρώμα της καραντίνας vol.2](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/11/08/sissychristidou.jpg?t=gDrkxdZRHAYLftXUyVSLPw)
Η Σίσσυ Χρηστίδου είναι μία από τις πιο κομψές και όμορφες παρουσιάστριες της ελληνικής showbiz, και φέτος αν και είναι μια δύσκολη γενικά χρονιά, θα λέγαμε πως ήταν η χρονιά της. Η καραντίνα της άνοιξης της έκανε καλό, αφοσιώθηκε στα παιδιά της και στον εαυτό της, και είδαμε τα αποτελέσματα ουκ ολίγες φορές στο Instagram account μας.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr