Η Νατάσα Μποφίλιου και η αδελφή της μοιάζουν σαν δυο σταγόνες νερό!
Η Νατάσα Μποφίλιου έχει μεγάλη αδυναμία σε όλα τα πρόσωπα της οικογένειάς της αλλά ξεχωριστή θέση στην καρδιά της έχει σίγουρα η αδελφή της με την οποία είναι πολύ δεμένες.
![Η Νατάσα Μποφίλιου και η αδελφή της μοιάζουν σαν δυο σταγόνες νερό!](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/11/01/MPOFILIOU.jpg?t=I7bIeYXSD9nzYJVlFCnrcQ)
Οι δύο αδελφές μάλιστα μοιάζουν και σαν δυο σταγόνες νερό! O φωτογραφικός φακός απαθανάτισε πριν από μερικές εβδομάδες τη Νατάσα και την Νέλλυ σε βραδινή τους έξοδο για θέατρο.
Διαβάστε περισσότερα εδώ