Η Κατερίνα Καινούργιου εντυπωσιάζει με αυτό το φόρεμα στο νησί
Το θέλουμε κι εμείς
![Η Κατερίνα Καινούργιου εντυπωσιάζει με αυτό το φόρεμα στο νησί](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/08/23/5f423e4086810.jpg?t=7qaZLP8JGz2ENurJbul25Q)
Τι κι αν είναι 23 Αυγούστου, εμείς δεν είμαστε ακόμη σε φάση να αποδεχτούμε ότι το καλοκαίρι φεύγει σιγά-σιγά. Με τέτοιον καιρό έξω, βέβαια, πώς να αλλάξουμε το απίθανο summer mood και να μη θέλουμε να βρεθούμε στην παραλία ή να απολαύσουμε την απογευματινή μας βόλτα σε ένα όμορφο μέρος δίπλα στη θάλασσα; Τώρα είναι η ώρα να το κάνουμε, πριν ο καιρός αρχίσει να χαλάει και δεν μπορούμε να είμαστε τόσο ξέγνοιαστες...
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr