Παπασπηλιόπουλος-Ρίζου: Επιτέλους! Για πρώτη φορά ποζάρουν μαζί στον φακό!
Εδώ και περίπου δύο χρόνια που είναι ζευγάρι, ο Οδυσσέας Παπασπηλιόπουλος και η Μαρίζα Ρίζου απέφευγαν όσο τίποτα να χαρίσουν στους φωτογράφους κοινό φωτογραφικό ενσταντανέ.
![Παπασπηλιόπουλος-Ρίζου: Επιτέλους! Για πρώτη φορά ποζάρουν μαζί στον φακό!](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/08/12/5f33cf5f9c79f.jpg?t=hO8XCCUBR_fn5lZ2xx199w)
Όλα άλλαξαν όμως, όταν η τραγουδίστρια βρέθηκε προ ημερών στην Επίδαυρο για να παρακολουθήσει την παράσταση Λυσιστράτη που σκηνοθέτησε εκείνος και που ανέβηκε στο Αρχαίο Αργολικό θέατρο.
Διαβάστε περισσότερα στο Gossip-tv.gr