Η μαμά του Παντζόπουλου ανέβασε φώτο αλλά όλοι είδαν το σχόλιο της Μενεγάκη
Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη αποκαλύπτει και τη σχέση της μαμάς της με την πεθερά της.
![Η μαμά του Παντζόπουλου ανέβασε φώτο αλλά όλοι είδαν το σχόλιο της Μενεγάκη](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/07/07/5f04515957393.jpg?t=52194R7yejm3we0i2uoGLw)
Η Ελένη Μενεγάκη έχει ξεκινήσει ήδη τις καλοκαιρινές της διακοπές. Όπως σου μεταφέραμε εχθές- και οι πηγές μας είναι έγκυρες- η παρουσιάστρια ταξίδεψε το απόγευμα του περασμένου Σαββάτου για τον αγαπημένο της προορισμό, τα Άχλα της Άνδρου. Ο Μάκης Παντζόπουλος προτίμησε το πρωινό δρομολόγιο για το νησί και πλέον η οικογένεια απολαμβάνει τις βουτιές της και τις βόλτες στα μονοπάτια του νησιού.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr