Έχεις δει την πρώην του Μπέλλου από το MasterChef; Είναι καλλονή!
Είναι πραγματικά πολύ όμορφη
![Έχεις δει την πρώην του Μπέλλου από το MasterChef; Είναι καλλονή!](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/06/28/5ef8adcc5de04.jpg?t=xDEXLEmlh3rOmK1YFBEjzg)
Ο Δημήτρης Μπέλλος ήταν ένας από τους top μάγειρες και φαβορί του φετινού reality μαγειρικής, MasterChef. Ήταν μάλιστα και ο νικητής του Silver Week και όπως μας έχει δείξει η μέχρι στιγμής ιστορία του reality, αυτός που κερδίζει το silver δεν φτάνει ποτέ στον τελικό (με εξαίρεση τον περσινό, όπου ο Μανώλης Σαρρής κέρδισε και τα δύο). Ο Δημήτρης απασχόλησε μάλιστα λίγο περισσότερο τα Μέσα λόγω της σχέσης του με τη Μαρία Μπέη. Μόλις άρχισε να γίνεται γνωστή η σχέση του με τη συμπαίκτριά του, αρχίσαμε να μαθαίνουμε και περισσότερα για εκείνον. Μάλιστα, ξέραμε πως ο πρώην παίκτης είχε μία σχέση και χώρισε προτού μπει στο σπίτι του MasterChef.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr