Η Δέσποινα Βανδή φόρεσε μπικίνι και καταλάβαμε αν πάχυνε στην καραντίνα
Αυτό είναι το κορμί της καραντίνας
![Η Δέσποινα Βανδή φόρεσε μπικίνι και καταλάβαμε αν πάχυνε στην καραντίνα](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2020/05/12/5eba53bbbe821.jpg?t=dqBwnzWEKJ_Xek9fnw_JBg)
Μπορεί να μην είμαστε ακόμη σε καραντίνα, όμως οι έξοδοι από το σπίτι μας είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Η Δέσποινα Βανδή ήταν η star υπόδειγμα της δικής μας καραντίνας, αφού δεν σταματήσαμε λεπτό να «παρακολουθούμε» τις κινήσεις της. Δύο πράγματα ήταν must στην καραντίνα της.
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr