Ρουβάς-Ζυγούλη: Πιασμένοι χέρι-χέρι στους δρόμους της Αθήνας! (photos)
Ποιος είπε ότι ο γάμος ή ο χρόνος που περνάει σκοτώνει τον έρωτα; Πάντως στην περίπτωση του Σάκη Ρουβά και της Κάτιας Ζυγούλη, τίποτα από τα παραπάνω δεν έχει σημασία καθώς συνεχίζουν να απολαμβάνουν την ευτυχία τους!
![Ρουβάς-Ζυγούλη: Πιασμένοι χέρι-χέρι στους δρόμους της Αθήνας! (photos)](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2019/12/17/5df8e48245016.jpg?t=bKaqgh3sKyMPNBU5LisRLw)
Και δεν το λέμε εμείς αλλά έχουμε αποδείξεις τις παπαράτσι φωτογραφίες που εξασφαλίσαμε με το ζευγάρι να απολαμβάνει τη βόλτα του στο κέντρο της Αθήνας.
Διαβάστε περισσότερα στο Gossip-tv.gr