Κι όμως στόλισε! Η Ελληνίδα δημοσιογράφος δημοσίευσε φώτο με το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της (pics)
Κι όμως έχει στολίσει από τις 13 Οκτωβρίου!
![Κι όμως στόλισε! Η Ελληνίδα δημοσιογράφος δημοσίευσε φώτο με το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της (pics)](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2019/11/04/5dbff1fc7b774.jpg?t=rxGYIAUuBcunzIHo_3dS4Q)
Τι και αν διανύουμε την δεύτερη εβδομάδα του Νοέμβρη τι και αν μας χωρίζουν 50 μέρες από τα Χριστούγεννα. Η όμορφη δημοσιογράφος στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο της και δημοσίευσε τη φωτογραφία πριν μερικές ώρες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Διαβάστε περισσότερα στο Mothersblog.gr