Σάλος στη Νέα Φιλαδέλφεια: Δείτε τι έκαναν μαθήτριες στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου
Σφοδρές αντιδράσεις έχει πυροδοτήσει η απόφαση μερίδας μαθητριών να παρελάσουν ανήμερα της 28ης Οκτωβρίου στη Νέα Φιλαδέλφεια, κάνοντας αναπαράσταση του θεατρικού νούμερου των Monty Python, από το έργο «Monty Python's Flying Circus» του 1970.
![Σάλος στη Νέα Φιλαδέλφεια: Δείτε τι έκαναν μαθήτριες στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2019/10/30/5db94c66db477.jpg?t=oGpj8gFhVUUcKDQSI9zZAA)
Δείτε τις απίστευτες φωτογραφίες:
Η ενέργεια αυτή προκάλεσε την οργισμένη αντίδραση του δημάρχου Νέας Φιλαδέλφειας - Νέας Χαλκηδόνας, Γιάννη Βούρου, ο οποίος μέσω της επίσημης σελίδας της δημοτικής παράταξης «Νέα Φιλαδέλφεια – Νέα Χαλκηδόνα Πολιτών Πολιτεία» στο Facebook επιτέθηκε λεκτικά στις μαθήτριες.
Διαβάστε περισσότερα στο Newsbomb.gr