Δε φαντάζεστε ποιος ηθοποιός από τις Άγριες Μέλισσες είχε πρωταγωνιστήσει στο Peppermint (pics)
Το αγόρι αυτό έχει πρωταγωνιστήσει στο «Peppermint» και στο «Βέρα στο Δεξί».
![Δε φαντάζεστε ποιος ηθοποιός από τις Άγριες Μέλισσες είχε πρωταγωνιστήσει στο Peppermint (pics)](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2019/10/17/5da82fce338f4.jpg?t=mQmXWH-P5NKlt10soEvtew)
Μπορεί η σειρά «Άγριες Μέλισσες» να έκανε πρεμιέρα μόλις τρεις εβδομάδες πριν, αλλά έχει ήδη κλέψει τις εντυπώσεις και έχει αγαπηθεί από το κοινό. Η πλοκή, οι χαρακτήρες και φυσικά οι εξαιρετικές ερμηνείες των ηθοποιών, μας κρατούν το ενδιαφέρον αμείωτο .
Διαβάστε περισσότερα στο Mothersblog.gr