Άγριες Μέλισσες: Είδαμε τον Χρήστο Πλαΐνη και πάθαμε σοκ! Η απίστευτη μεταμόρφωσή του (Photos)
Τον είδαμε στην πρεμιέρα της σειράς Άγριες Μέλισσες και τρομάξαμε να τον αναγνωρίσουμε. Ο Χρήστος Πλαΐνης έκανε το τηλεοπτικό του ντεμπούτο το 1998 συμμετέχοντας σε κάποια επεισόδια της δραματικής σειράς του Μανούσου Μανουσάκη, Άγγιγμα ψυχής.
![Άγριες Μέλισσες: Είδαμε τον Χρήστο Πλαΐνη και πάθαμε σοκ! Η απίστευτη μεταμόρφωσή του (Photos)](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2019/10/01/5d93383210beb.jpg?t=44h8YBeIjuSJEMdK9wzbqw)
Την επόμενη σεζόν συνεργάστηκε και πάλι με τον Μανούσο Μανουσάκη συμμετέχοντας στη σειρά Σύνορα αγάπης ενώ τη σεζόν 2000-2001 πήρε έναν από τους πρωταγωνιστικούς ρόλους στην κωμική σειρά Άνω Κάτω.
Διαβάστε περισσότερα στο Gossip-tv.gr