Άκης Πετρετζίκης: Μάλλον δεν είχαμε προετοιμαστεί καθόλου γι’ αυτήν τη φωτογραφία
Ο chef μας άφησε άφωνες με αυτό το θέαμα
![Άκης Πετρετζίκης: Μάλλον δεν είχαμε προετοιμαστεί καθόλου γι’ αυτήν τη φωτογραφία](https://cdn.astmd.gr/img/1190/714/90/2019/07/27/5d3c85e4c0d40.jpg?t=X1RThcsPlCXGPJTZfXmOdQ)
Από τότε που ο Άκης Πετρετζίκης κέρδισε το Master Chef κι έγινε ο πρώτος νικητής του διάσημου πλέον σόου, κατέκτησε μαζί και τις καρδιές του κοινού, που του έδειξε την αγάπη και την προτίμησή του. Ο chef είναι, όμως, κι ένα πολύ ωραίο παιδί και κάθε φωτογραφία που ανεβάζει στον λογαριασμό του στο Instagram το αποδεικνύει περίτρανα.
Χθες, ο Άκης έκανε μία ανάρτηση, για την οποία μάλλον δεν είχαμε προετοιμαστεί καθόλου και μας άφησε με το στόμα ανοιχτό...
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr