Kάποια έφαγε πολύ στις Γιορτές ή είναι η ιδέα μας; Η star και τα… παραπανίσια της κιλά
Αυτή την κοιλίτσα σίγουρα δεν την είχε
![Kάποια έφαγε πολύ στις Γιορτές ή είναι η ιδέα μας; Η star και τα… παραπανίσια της κιλά](https://cdn.astmd.gr/img/601/360/90/2018/01/05/47C4E5D300000578-0-image-a-3_1515118842803.jpg?t=fo1FgRv7E_loGdvIusEZQQ)
Είναι ένα κορίτσι ομολογουμένως ταλαιπωρημένο. Όχι από τη ζωή, πώς θα μπορούσε άλλωστε είναι star του Hollywood, αλλά από τον έρωτα ο οποίος δεν κάνει διακρίσεις. Η αλήθεια είναι, ότι στα ερωτικά της ένα θεματάκι το έχει, μιας και τελευταία βιώνει χωρισμούς και επανασυνδέσεις με...
Διαβάστε περισσότερα στο Queen.gr