Χριστουγεννιάτικο δείπνο της Κατερίνας Παναγοπούλου για τους παραολυμπιονίκες αθλητές
«Δεν έπεφτε καρφίτσα» στο Χριστουγεννιάτικο Dinner Gala του Πανελλήνιου Αθλητικού Σωματείου Γυναικών «ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»
![Χριστουγεννιάτικο δείπνο της Κατερίνας Παναγοπούλου για τους παραολυμπιονίκες αθλητές](https://cdn.astmd.gr/img/450/270/90/2017/12/20/kallipatira.jpg?t=bH0BhIpS-Uko3R-_oFFCzQ)
Το δείπνο, παρέθεσε στο Ecali Club, για τα μέλη και τους φίλους του Σωματείου, η Εθνική Πρέσβυς της Ελλάδος στο Συμβούλιο της Ευρώπης για τον Αθλητισμό, την Ανοχή και το Ευ Αγωνίζεσθαι και Πρόεδρος του Σωματείου, Κατερίνα Παναγοπούλου. Η κατάμεστη αίθουσα, τα ζεστά χαμόγελα και οι εξαιρετικές μελωδίες της συγκλονιστικής ερμηνεύτριας, Ηρούς Σαϊα, δεν άφησαν κανέναν ασυγκίνητο.
Διαβάστε περισσότερα στο Cnn.gr